Skip to content

Informacja z dnia 2016-07-10 ( informator parafialny )

 

Sprawy cmentarne

W przypadku załatwienia jakiejkolwiek sprawy dotyczącej grobu znajdującego się na naszym cmentarzu konieczna jest znajomość numeru grobu, którego sprawa dotyczy.

Zgodnie z decyzją Rady Parafialnej opłata cmentarna za bieżący rok ( 2016 ) obejmująca wywóz śmieci oraz składkę inwestycyjną wynosi 20 zł. od grobu.

Składka wpłacona już do sołtysów została przypisana do poszczególnych grobów.

Od 1 stycznia 2017 składka będzie uzależniona od wielkości grobu i będzie wynosiła 2,5 zł / miesiąc od grobu pojedynczego i 3 zł./ gr. podwójnego.

Proszę by opłat dokonywać na cmentarne konto bankowe. Przy opłatach koniecznie !!! należy podać numer grobu którego opłata dotyczy.

Numer konta cmentarnego: 

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Trójcy

08-412 Borowie, ul. Garwolińska 7A

Cmentarz

33 9210 0008 0006 3047 2000 0020

 

Informacje na temat wpisania dysponenta oraz stanu opłat za poszczególne groby będą podawane na stronie parafialnej www w zakładce „cmentarz”. Aktualizacja wpłat za rok 2016 oraz wcześniejszej składki na wycinkę drzewa w sektorze „F” nastąpi do końca lipca br. Brak informacji o wpisaniu dysponenta oznacza, że nie została złożona ankieta grobu lub złożona ankieta jest z jakiegoś powodu nieczytelna. 

Proszę o dokładne czytanie komunikatów, które będą zamieszczane w informacjach.

Ponieważ wiele osób zgłaszało, iż nie są pewni, do jakich grobów zostali zadeklarowani jako dysponenci dlatego przygotowane zostały wydruki z informacją kto jest dysponentem jakiego grobu. Każda osoba zgłoszona jako dysponent może odebrać informację o grobach u swojego radnego lub sołtysa na wiosce.